Paard rukt doelman duim af

Laatste update:  23 juni 2009 17:57 info

DUISBURG - Een bizar ongeluk heeft de voetbalcarrière van Sven Beuckert in gevaar gebracht. De 35-jarige doelman van MSV Duisburg, dat uitkomt in de tweede Bundesliga, raakte ernstig geblesseerd aan een hand toen het paard dat hij aan de teugel meevoerde ergens van schrok en niet meer te controleren viel.

Foto:  NU.nl/Dennis van Luling

Het dier trok zo heftig aan het leidsel dat Beuckert daardoor een duim verloor.

De voor een keeper zo belangrijke vinger is tijdens een spoedoperatie wel weer aangezet, maar of alle functies terugkomen is nog maar de vraag. De onderarm is voorlopig drie weken in het gips gezet.

Mocht Beuckert weer de oude worden, dan moet hij dat wel laten zien bij een andere club. Duisburg had al besloten zijn contract, dat eind deze maand afloopt, niet te verlengen.

Beuckert zei in het dagblad Bild dat hij eerst niet eens in de gaten had wat er aan de hand was. ''Ik voelde slechts een korte, stekende pijn. Toen ik naar mijn hand keek, wilde ik niet geloven wat ik zag.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Contract uitgelekt

Williams incasseert miljoenen van Venezolaans bedr ...

Betrapt

Als zijn vrouw echtgenote komt, heeft deze man een feestje met drie vrouwen.

Bekijk video

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl