Belg wil 30.000 Nederlanders laten lachen

Laatste update:  8 april 2009 11:36 info

BRUSSEL - Een Belgische 'lachtherapeut' wil 30.000 Nederlanders in een kwartier aan het lachen krijgen. Hij wil daarmee op 26 juli in de buurt van Enschede het wereldrecord lachen verbreken.

Foto:  ANP

Dit meldde de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws woensdag.

Lachtherapeut Geert Van De Vijver belooft geen grappen over vuurwerkfabrieken te maken, ''want bij lachyoga moet de lach via ontspanningsoefeningen van binnenuit komen'', zegt hij.

Na een geforceerde neplach moeten de mensen in een echte vrije lach schieten. Die neplach zou moeten ontstaan door de zogenoemde milkshakeoefening, gevolgd door de gewichthefferslach.

Wereldrecord

Een Deen vestigde het huidige wereldrecord in 2000. Hij kreeg in Kopenhagen 10.000 mensen aan het lachen. Paul de Leeuw stelde Van De Vijver afgelopen zaterdag in zijn tv-programma 'Mooi, weer De Leeuw' voor om dit record aan te vallen op het Zwarte Cross Festival.

Hij verwacht de Nederlanders mee te kunnen krijgen. ''Die zijn minder sceptisch dan de Vlamingen'', zegt hij.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Hand van God

Illegaal doelpunt in Oekraïne

Horen

Meisje van tien krijgt gehoorimplantaat waardoor ze zichzelf voor het eerst kan horen.

Bekijk video

Blijven hangen

Eerste keer skydiven gaat voor een 80-jarige vrouw bijna mis wanneer het harnas veel te los blijkt te zitten.

Bekijk video