Man dringt verblijf ijsbeer Knut binnen

Laatste update:  22 december 2008 15:07 info

BERLIJN - Een man is het verblijf binnengedrongen van de wereldberoemde ijsbeer Knut in de dierentuin van Berlijn. De ijsbeer bleef kalm. Verzorgers konden het tweehonderd kilo zware dier in zijn kooi lokken.

Foto:  Chris Heijmans

De man uit het Oost-Duitse Cottbus was over een hek gesprongen. Hij kwam in het waterbassin van de berenrots terecht.

Uiteindelijk moest de politie de ongewenste bezoeker uit het verblijf halen, meldden Duitse media maandag over het incident in de Zoologischer Garten.

Het motief voor de sprong bleef onduidelijk. De man zou zich eenzaam hebben gevoeld, ''net als Knut'', zou hij tegen de politie hebben gezegd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Hand van God

Illegaal doelpunt in Oekraïne

Horen

Meisje van tien krijgt gehoorimplantaat waardoor ze zichzelf voor het eerst kan horen.

Bekijk video

Blijven hangen

Eerste keer skydiven gaat voor een 80-jarige vrouw bijna mis wanneer het harnas veel te los blijkt te zitten.

Bekijk video