Dossier: Occupy

Occupy Groningen maakt plaats voor ijsbaan

Laatste update:  24 november 2011 09:29 info

GRONINGEN - Occupy Groningen vertrekt van het Waagplein, naast het stadhuis.

Foto:  ANP

De demonstranten moeten plaatsmaken voor een kinderkerstmarkt en ijsbaan, zo maakte de gemeente Groningen donderdag bekend.

Dat is de uitkomst van een gesprek dat burgemeester Peter Rehwinkel van Groningen eerder had met een afvaardiging van de Occupiers.

Het is nog niet bekend waar het tentenkampje nu wordt opgebouwd. ''Ze mogen zelf een nieuwe plek zoeken. Wel is afgesproken dat de demonstranten melden waar ze heen gaan'', aldus een woordvoerder van de gemeente.

Lees alles over Occupy in het nieuwsdossier

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Occupy

Het is nog niet duidelijk of de actievoerders van Occupy Amsterdam donderdag voor 10.00 uur het Beursplein moeten verlaten.

Bekijk fotoserie (2)

Person of the Year

Het Amerikaanse Time Magazine heeft 'de demonstrant' uitgeroepen tot persoon van het jaar 2011.

Lees verder en bekijk foto's

Pepperspray

Bij een vreedzaam Occupy protest gebruikt een agent zijn pepperspray alsof het niets is.

Bekijk video

Occupy

In de hele wereld worden momenteel demonstraties gehouden onder de naam Occupy. NU.nl legt u deze beweging in vijf vragen uit.

Lees verder