EMI klaagt website aan om Beatlessongs

Laatste update:  6 november 2009 16:09 info

LONDEN - Platenmaatschappij EMI Music heeft een rechtszaak aangespannen tegen de Amerikaanse website Bluebeat.com die zonder toestemming liedjes van de Beatles aanbiedt via het internet.

Foto:  ANP

Dat meldde de BBC vrijdag.

Volgens de platenmaatschappij gaat het om tracks die voor 25 dollarcent (ongeveer 17 eurocent) kunnen worden gedownload.

EMI, die de rechten van de songs bezit, is in onderhandeling met een ander bedrijf over onlineverkoop van Beatlesmateriaal. Op 20 november vindt de eerste zitting plaats.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie