Foo Fighter Dave Grohl niet blij met Greatest Hits album

Laatste update:  5 november 2009 10:30 info

AMSTERDAM - Zanger-gitarist Dave Grohl van Foo Fighters is niet blij met de Greatest Hits compilatie van de band die onlangs is uitgekomen.

Foto:  Wenn.com

Dat heeft de frontman laten weten in een interview met de BBC. Grohl noemt het uitbrengen van het de verzameling 'voorbarig' en een 'necrologie'.

"We zijn nog steeds een actieve band, dus ik vind een Greatest Hits een beetje voorbarig. Zulke verzamelaars kunnen overkomen als een necrologie. Het is een soort studiegids van wat we de afgelopen 15 jaar gedaan hebben."

Volgens Grohl is de plaat het resultaat van een verplichting ten opzichte van de platenmaatschappij die de band bleef uitstellen. "Sony vroeg ons vier jaar geleden om dit te doen en onze reactie was toen 'hebben we daar niet eerst wat hits voor nodig?."

Ook over de selectie van de nummers is Grohl niet echt te spreken. "Volgens mij hebben we wel betere liedjes dan sommige die er op staan."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie