Het verhaal van Destine

Laatste update:  23 september 2009 17:43 info

AMSTERDAM – In de serie 'Het verhaal van' vertellen artiesten wekelijks over hoe hun werk tot stand kwam en welke gedachte achter een nummer zit. Deze week het nummer Stars van Destine.

Stars is de nieuwe single van de Nederlandse punkpopband. Het nummer komt op het debuutalbum te staan dat in januari 2010 uitgebracht wordt. Het verhaal van het nummer is niet erg opvallend en behandelt het alloude liefdesverhaal.

"De tekst gaat over de mogelijkheid om iets met iemand te beginnen of niet en de twijfel die daarbij hoort. Eigenlijk is het een hele traditionele liefdestekst", zegt zanger Robin.

De totstandkoming van de videoclip is wel bijzonder te noemen. De bandleden hebben hun favoriete regisseur, de Amerikaan Marco de la Torre, een mailtje gestuurd met de vraag of hij met ze wilde werken.

En juist daar hadden ze meer kans om met een favoriet te werken dan in Nederland. Gitarist Hubrecht: "In ons land zijn er maar vijf regisseurs die goede rockvideo's maken en in Amerika zijn dat er vijfduizend. De concurrentie is daar veel groter."

De band is getekend bij een grote platenmaatschappij, maar dat wil niet zeggen dat de geldkraan is opengegooid voor opnames van een clip in de VS.

"Als het echt zo absurd duur zou zijn dan had Sony ons daar niet heen gestuurd", verklaart Laurens, de toetsenist van de band.

Hubrecht vervolgt: "We zochten gewoon net zo lang tot we een goede prijs/kwaliteitsverhouding hadden. Dus met een redelijk klein budget hebben we toch een Amerikaans resultaat."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie