Platina plaat voor Krezip

Laatste update:  11 juni 2009 14:20 info

AMSTERDAM - Het laatste album van Krezip is platina. Van 'Best of' zijn inmiddels zestigduizend exemplaren verkocht. De band kreeg de plaat woensdag uitgereikt tijdens een etentje met de platenmaatschappij, zo meldt toetseniste Annelies Kuijsters donderdag op de website van Krezip.

Foto:  NU.nl/Martijn Eerens

De plaat werd in maart al goud. De toetseniste schrijft de platina plaat 'echt te gek natuurlijk' te vinden.

"Supergaaf dat we in de laatste weken nog zo'n mooie beloning voor ons werk krijgen. We kunnen er weer een spijkertje in de muur bijslaan."

In oktober werd aangekondigd dat er na ruim een decennium een einde komt aan Krezip. Op 26 en 27 juni geeft de band in de Amsterdamse Heineken Music Hall twee afscheidsconcerten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie