'Depeche Mode onzeker voor Pinkpop'

Laatste update:  23 mei 2009 16:09 info

AMSTERDAM - Het optreden van de Britse band Depeche Mode op Pinkpop gaat wellicht niet door. Zanger Dave Gahan ligt in het ziekenhuis met maag- en darmproblemen en zou inmiddels een operatie hebben ondergaan.

Foto:  ANP

Dat meldt dagblad De Limburger

Pinkpop-organisator Jan Smeets geeft tegenover de krant toe dat het optreden in gevaar is en de organistatie reeds op zoek is naar een vervangende act.

De band Placebo staat voor de show van Depeche Mode geprogrammeerd, zij zouden tot hoofdact van zondag gepromoveerd kunnen worden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie