Bebloede kleren John Lennon op expositie

Laatste update:  12 mei 2009 13:51 info

LONDEN - Op een tentoonstelling over het leven van John Lennon in New York zijn binnenkort de kleren te zien, die de muzikant droeg toen hij werd doodgeschoten. De bebloede kleding zit in een papieren zak.

Ook zijn op de expo Lennons piano, gitaren, correspondentie en handgeschreven teksten te zien. Dat meldde de BBC dinsdag.

Weduwe Yoko Ono, die aan de tentoonstelling heeft meegeholpen, zei dat ze het wel moeilijk vond om de kleren aan publiek te tonen. Ook verwacht ze daar ''wel enige kritiek'' op.

Lennon werd op 8 december 1980 bij zijn appartement in New York vermoord. De ex-Beatle was 40 jaar oud.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie