Motel Mozaïque - Dag för Dag
ROTTERDAM – Dag för Dag mocht Motel Mozaïque dit weekend openen in de Rotterdamse Rotown. Tijd zat dus om nog wat van de rest van het programma te zien. Wat moeten we echt gaan zien en wat had Motel Mozaïque beter niet kunnen boeken?
Wat hadden we echt moeten zien?
Sarah: “Fever Ray, absoluut! En ik zou graag The Whitest Boy Alive zien.”
Jacob: “Eigenlijk moeten jullie eerst ons zien en daarna Handsome Furs, die komen na ons. We hebben getourd met Wolf Parade, de band van zanger/gitarist Dan Boeckner.”
Sarah: “Handsome Furs zijn zo eerlijk en echt, dat hoor je echt terug in de muziek. En er is zoveel energie op het podium.”
Wat moeten we echt overslaan deze editie?
Sarah: “Moet ik dat wel zeggen? Is dat niet gemeen? Jullie Nederlanders zeggen ook altijd maar waar het op staat. Ik ga echt niet naar ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead. Ik ben niet zo weg van wat zij doen. Ik hoop niet dat ze me na dit interview in elkaar meppen.”
Jacob: “Straks komen ze hierheen en schoppen ze me in mijn gezicht. 'Deze is voor je zus!' Ik ken de meeste bands niet, dus ik hou mijn mond maar.”
Met wie van de artiesten op Motel Mozaïque zou je graag willen samenwerken?
Sarah: “Handsome Furs. Of Fever Ray. De mensen die haar album hebben geproduceerd, hebben ook onze eerste demo geproduceerd, dus we hebben wat gemeen. Als we met Handsome Furs zouden samenwerken kan Alexei al de beats doen en dan heb ik een gitaarbattle met Dan.”
Jacob: “Dan zouden we een hoop sexappeal in de band hebben, met twee van die vrouwen.”
Sarah: “Gadver, ik ben je zus!”
Jacob: “Ja, maar je bent nog steeds een vrouw dus je hebt sexappeal.”
Hoe groot gaat Dag för Dag nog worden?
Sarah: “Heel groot! Jacob maakt het niet zoveel uit, maar ik wil wereldberoemd worden. Ik wil het liefst op een groot label, maar misschien kan ik dat maar beter niet zeggen. Ik wil dat iedereen onze muziek hoort. Ik wil over de hele wereld touren, niet voor maar die paar mensen. Sommige bands vinden dat het publiek hun muziek maar moet begrijpen. Ik denk daar heel anders over.
Jacob: “Daar hebben we dan allebei een andere mening over, haha.”

Startpagina