Guus Meeuwis en Roosbeef op Bevrijdingspop

Laatste update:  21 maart 2009 15:39 info

HAARLEM - Guus Meeuwis, Roosbeef, Typhoon, Lucky Fonz III, Ziggi en tal van andere artiesten en bands doen dit jaar mee aan Bevrijdingspop op 5 mei in Haarlem. Dat heeft een woordvoerder zaterdag laten weten.

Foto:  ANP

Het bevrijdingsfeest kan 150.000 bezoekers aan. Naast allerlei soorten muziek krijgen ze straattheater voorgeschoteld.

Kinderen zijn welkom, ook voor hen is genoeg te beleven. Stichting Bevrijdingspop houdt het festival sinds 1980 elk jaar in Haarlem.

Voorafgaand aan de vrijheidsviering is er op 4 mei een klassiek herdenkingsconcert.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie