Enrique Iglesias in Ahoy

Laatste update:  18 februari 2009 12:10 info

ROTTERDAM - De Spaanse zanger Enrique Iglesias geeft op dinsdag 5 mei een concert in Ahoy in Rotterdam. Dat meldt impresariaat Mojo. Het voorprogramma wordt deze avond verzorgd door Youtube-sensatie Esmée Denters.

Foto:  Wenn

Enrique Iglesias brak, na drie Spaanstalige albums, in 1999 wereldwijd door met zijn eerste Engelstalige album Enrique. Het album bereikte de gouden en platina status in 32 landen.

Met wereldwijd meer dan 50 miljoen verkochte albums, is Iglesias inmiddels één van de succesvolste artiesten van het laatste decennium.

Esmée Denters

De Nederlandse zangeres Esmée Denters staat ook al in het voorprogramma van de 33-jarige Spaanse zanger bij zijn concert in Parijs op 4 mei.

In 2007 stond de 20-jarige zangeres, die bekend werd door haar karaokefilmpjes op YouTube, al in het voorprogramma van enkele concerten die Justin Timberlake in Europa gaf.

De voorverkoop voor het concert van Iglesias gaat vrijdag van start.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Muzieknieuws nieuws

Eerder

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

George Michael

George Michael zingt Feeling Good tijdens een show in Londen, en wij hebben de clipprimeur.

Bekijk video

Audiotransparent

"Ik weet niet wat het is, maar onze liedjes worden op de een of andere manier altijd een beetje droevig."

Lees verder

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie