The Strokes maken nieuw album
AMSTERDAM – The Strokes gaan vanaf februari aan hun vierde studioalbum werken.
Foto: NU.nl/Renée Hartog
Dat heeft drummer Fabrizio Moretti onlangs na een optreden met zijn andere band Little Joy bevestigd. Bassist Nikolai Fraiture zei al eerder tegen BBC6 Music dat de band een nieuw album zou maken, maar niet wanneer.
Fab gaat in februari terug naar New York om met The Strokes te werken. “Het is nog te vroeg om te zeggen hoe het album zal gaan klinken. Julian en Nick hebben allebei al wat nieuws geschreven”, zegt Fabrizio.
Jaar
“Het nieuwe werk is pas af wanneer we allemaal bij elkaar zijn gekomen zodat alles kan samensmelten. En dat kan een paar maanden duren of misschien wel een jaar”, aldus de drummer van The Strokes.
Omdat individuele leden van de band allemaal druk met zijprojecten zijn, gingen er de laatste tijd veel geruchten over een eventuele split van The Strokes. Zo is Fabrizio Moretti samen met zijn vriendin Binki Shapiro druk met Little Joy, bracht Albert Hammond Jr. onlangs zijn tweede soloalbum uit en is Nikolai Fraiture bezig met Nickel Eye.

Startpagina