Gepubliceerd: 
Laatste update: 
27 augustus 2012 22:54
27 augustus 2012 22:54

Notekrakers voor Caro Emerald en Kees Prins

AMSTERDAM - Caro Emerald en Kees Prins hebben maandagavond een Gouden Notekraker gewonnen.

Foto:  NU.nl/Rob Herstel

De prestaties van de twee zijn volgens hun collega-musici en -acteurs het meest lovenswaardig.

Emerald liet Glennis Grace en Waylon achter zich en ging naar huis met de Gouden Notekraker in de categorie muziek. Prins versloeg Peter Blok en Sigrid ten Napel. Hij won de prijs in de categorie televisie.

De Gouden Notekrakers worden sinds 1974 jaarlijks uitgereikt. Alle bij auteursrechtenorganisaties Norma en Sena aangesloten kunstenaars mogen stemmen op de winnaars. Vorig jaar vielen Anna Drijver en Eric Vloeimans in de prijzen.

Door: Novum
  • Deel:

Eerdere berichten

Thirty Seconds To Mars

Frontman Jared Leto van Thirty Seconds To Mars wil niet op dezelfde manier verder als muzikant. "Een artiest die niet vooruit wil, gaat achteruit", zegt Leto stellig tegen NU.nl.

Lees het interview

Stevie Ann

Zangeres Stevie Ann laat tijdens haar nieuwe tournee door de popzalen horen nog steeds uit te blinken in de intiemere liedjes.

Lees de recensie

Finale Songfestival

Denemarken heeft zaterdag de finale van het Eurovisie Songfestival gewonnen. Anouk werd met haar nummer Birds negende.

Verslag van finale | Reactie Anouk | Reactie De Forest | Kijkcijfers finale

Bekijk fotoserie (19)

Bieber breekt record

Dankzij een nieuwe telling in de VS weet Justin Bieber met zijn hit Baby meer platina platen bij elkaar te scharrelen dan Elton Johns eerbetoon aan Lady Diana uit 1997.

Lees verder

Craig David

Het is een regenachtige vrijdagavond wanneer poppodium de Melkweg zijn deuren opent voor een avondje nostalgie met één van R&B’s vergeten helden, de Britse zanger Craig David.

Lees de recensie