Dave Grohl trots op Grammynominatie naast Adele

Laatste update:  6 februari 2012 19:24 info

AMSTERDAM - Foo Fighters-voorman Dave Grohl vindt het een eer om samen met Adele kans te maken op de Grammy voor het album van het jaar.

Foto:  Wenn.com

"Ik ben blij dat we samen met Adele zijn genomineerd. Dat betekent dat we iets goed doen."

De 43-jarige zanger is groot fan van haar muziek. "Ze heeft een fantastische plaat gemaakt en ze is ontzettend getalenteerd.

"Het is logisch dat haar album een groot succes is geworden." Naast Adele en Dave Grohl zijn ook Lady Gaga, Bruno Mars en Rihanna genomineerd voor het beste album.

Prestatie

Foo Fighters heeft eerder al zes Grammy Awards in ontvangst mogen nemen en is dit jaar ook genomineerd voor zes prijzen, voor het album Wasting Light. "Het klinkt misschien als een cliché, maar het is al een enorme prestatie om alleen genomineerd te zijn."

De kans dat de rocker zondag met een prijs naar huis gaat is met zes nominaties vrij groot. Toch heeft Grohl nog geen toespraak voorbereid. "Je kunt beter zeggen wat in je opkomt, bovendien wil je niet naar huis terwijl je toespraak nog in je broekzak zit."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview