Adam Lambert gaat toeren met Queen

Laatste update:  3 februari 2012 17:07 info

AMSTERDAM - Adam Lambert gaat in de zomer op pad met Brian May en Roger Taylor.

Foto:  NU.nl/Harold Versteeg

De Amerikaanse zanger staat verschillende keren met de Queen-bandleden op het podium, onder meer tijdens het Britse festival Sonisphere.

"Het is de bedoeling om Freddie Mercury en de band te eren door geweldige nummers te spelen", legt de 30-jarige zanger uit aan de Britse boulevardkrant Daily Star. "We moeten de muziek levend houden voor de fans en deze een energie geven waar Freddie trots op zou zijn."

November

Het is niet de eerste keer dat American Idol-winnaar Lambert met de 64-jarige May en de 62-jarige Taylor optreedt. In november brachten de drie enkele nummers ten gehore tijdens de MTV Europe Awards.

"Na de EMA's hoorde ik sommige mensen zeggen: je kunt Freddie Mercury niet vervangen. Maar dat wist ik allang", legt Lambert uit.

"Ik ben ook helemaal niet van plan om hem te vervangen. Ik zie dit als een grote eer. Gevraagd worden als frontman van Queen is het beste dat me kon overkomen."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview