'Toch geen reünie Spice Girls'

Laatste update:  29 januari 2012 11:50 info

LONDEN - Ex-Spice Girl Mel B floepte onlangs eruit dat de band weer bij elkaar komt, ter gelegenheid van het 60-jarig jubileum van de Britse koningin Elizabeth. 

Foto:  ANP

Het hele feest gaat echter niet door, weet Sunday Mirror.

Victoria Beckham ligt namelijk dwars. Alle ex-Spice Girl-leden hadden al toegezegd, maar de vrouw van stervoetballer David Beckham heeft geen tijd. Ze is dag in dag uit bezig met haar modebedrijf. Elke minuut die overblijft spendeert Victoria met haar kinderen, zegt een insider.

Toeren

De Spice Girls gingen in 2000 uit elkaar. In 2007 kwamen ze weer bij elkaar om te gaan toeren. In 2008 werd echter een groot deel van hun wereldtournee gecanceld omdat ze wederom met elkaar in de clinch zouden liggen.

Zelf hielden de dames vol dat de breuk door "familiaire verantwoordelijkheden" kwam. Destijds zei Geri Halliwell dat het onwaarschijnlijk was dat de Spice Girls ooit weer samen zouden toeren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Ierse band The Cranberries klinkt onveranderd

Adele langst op 1

Met haar tweede album 21 is Adele de zangeres met de langste nummer 1-notering in de VS. Hiermee verbreekt ze het record van Whitney Houston uit 1993.

Lees verder

The Jacks

The Jacks-bassist Joost van Haaren hoopt dat zijn nieuwe band dezelfde weg aflegt als Krezip vroeger.

Lees het interview

Sharon Jones

Soulzangeres Sharon Jones zong, danste en sjanste er lustig op los in Paradiso, Amsterdam.

Lees de recensie

Brit Awards

Vele bekendheden betraden dinsdag de rode loper tijdens de Brit Awards.

Bekijk fotoserie (17)

The Boss

Bruce Springsteen vertelde dat hij met een ander album bezig was voordat hij Wrecking Ball maakte.

Lees verder