Extrema Outdoor goedkoper en kleiner
BEST - Extrema Outdoor krijgt dit jaar een sterk gewijzigde opzet.
Foto: NU.nl/PhotoCord Cord Beckmann
Het dansfestival bij Aquabest in Best verlaagt de toegangsprijzen, laat minder mensen binnen en kiest voor minder podia, meer liveoptredens en aanstormend talent.
De organisatie heeft dat woensdag bekendgemaakt.
Bezoekersaantal
Het bezoekersaantal op de editie van Extrema vorig jaar viel tegen. Het festival raakte voor het eerst in jaren niet uitverkocht. Het bezoekersaantal bleef met ruim 40.000 achter bij de druk bezochte edities met 55.000 mensen.
''Het overvolle aanbod van dansfestivals spoorde ons aan tot nadenken'', zei festivaldirecteur Marcel Mingers woensdag.
Noorwegen
In 2012 kiest Extrema ervoor om maximaal 40.000 kaarten te verkopen. Een kaartje is dit jaar met 59 euro een tientje goedkoper dan vorig jaar. Extrema Outdoor is dit jaar op 14 juli.
Ook de edities van Extrema Outdoor in Noorwegen en België gaan op de schop om zich verder te kunnen onderscheiden maar het bedrijf wil daar nog niks over zeggen. De organisatie overweegt nog steeds uitbreiding in andere landen maar ook daarover zwijgen de betrokkenen.

Startpagina