Cd met liefdesliedjes Berlusconi flopt

Laatste update:  24 november 2011 13:25 info

ROME - Het zit Silvio Berlusconi niet mee. De Italiaan moest bijna 2 weken geleden aftreden als premier en nu blijkt ook zijn nieuwe cd geen succes.

Foto:  Getty Images

Zijn cd Il vero amore (De Ware Liefde) kwam 13 november uit. Er staan liefdesliedjes op die Berlusconi heeft geschreven. Ze worden gezongen door zijn vriend Mariano Apicella.

Het is al de vierde cd die ze samen maakten. De flamboyante miljardair Berlusconi begon zijn opmerkelijke carrière als zanger op een cruiseschip.

De cd blijkt nu dus een flop. ''Niemand heeft erom gevraagd, behalve vijf journalisten'', zei een verkoper van de winkelketen Feltrinelli donderdag in Rome. De Ricordi Media Store op de Via del Corso, vol met mensen die kerstboodschappen doen, had één exemplaar. Maar dat was zoek.

Zanger Apicella weigert van een mislukking te spreken: ''Sommige winkels hebben de cd's nog niet, maar zullen ze nog wel binnenkrijgen.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Songfestival

ZIE heeft de nummers van alle deelnemers van de tweede halve finale van het Songfestival op een rijtje gezet.

Bekijk video's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview