Anouk brengt live-EP uit

Laatste update:  9 november 2011 11:02 info

AMSTERDAM – Zangeres Anouk brengt later deze maand een live-EP uit. De EP bevat acht nummers die ze opnam tijdens een concert in Toomler, Amsterdam.

Foto:  NU.nl/Stan Bouman

Dat meldt platenmaatschappij EMI.

Behalve nummers van haar recente album To Get Her Together, bevat Live At Toomler ook de hits Jerusalem en Modern World. De concertregistratie verschijnt als bonusschijfje bij de heruitgave van To Get Her Together, maar is ook los verkrijgbaar.

Vrijdag verschijnt de nieuwe single van Anouk. Dat wordt het nummer What Have You Done, een bewerking van Abels nummer 1-hit Onderweg. "Dat nummer pakte me gelijk toen ik het voor het eerst op de radio hoorde", zegt Anouk erover. "Ik heb er met What Have You Done mijn versie van gemaakt, met mijn verhaal."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Guus Meeuwis

Guus Meeuwis merkt dat het soms een beetje te druk wordt in zijn hoofd. "Af en toe vergeet je rustig adem te halen", vertelt hij aan NU.nl.

Lees het interview

Toppers

Vrijdagavond zijn de Toppers aan het eerste van hun drie concerten in de Amsterdam Arena begonnen.

Bekijk fotoserie (7)

The Opposites

Twan van Steenhoven en Willem de Bruin slaan de handen weer ineen als The Opposites. "Er is nu sterk de behoefte om iets anders te doen", vertelt het duo aan NU.nl.

Lees het interview

Niels Geusebroek

Niels Geusebroek presenteerde woensdagavond zijn nieuwe album in Club Dauphine in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (4)

The Doors

Toetsenist Ray Manzarek van The Doors is op 74-jarige leeftijd overleden aan galwegkanker in een ziekenhuis in Duitsland.

Lees verder