Boy George boos om AH-reclame

Laatste update:  5 oktober 2011 20:46 info

AMSTERDAM – De Britse zanger Boy George is boos op zijn muziekuitgeverij EMI Virgin Music Holland. Dit omdat het bedrijf de makers van de Albert Heijn-reclames toestemming gaf om zijn nummer Karma Chameleon te gebruiken voor een reclamespotje.

Foto:  Wenn.com

In augustus was een commercial te zien waarin de AH-supermarktmanager (Harry Piekema) de tekst “tweede komkommer gratis” zingt over de melodie van Karma Chameleon.

“Ze hebben verdomme geen respect!”, twittert Boy George over de muziekuitgeverij die zijn rechten in Nederland beheert.

Volgens de voormalige Culture Club-zanger moest het reclamebureau TBWA, die de reclamespots van Albert Heijn produceert, vijfduizend euro betalen voor het gebruik van de song. Karma Chameleon stond in oktober 1983 één week op de eerste plek van de Top 40.


Culture Club - Karma Chameleon (1983)

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview