Crystal Fighters slaat in als een bom

Laatste update:  21 augustus 2011 20:12 info

BIDDINGHUIZEN - De voorspelde regenbuien gaan Lowlands 's middags voorbij, maar er wordt wel hoogstaand gemusiceerd. Onder andere door De Staat, Crystal Fighters en The Roots.

ANP

De Staat is de laatste Nederlandse band in de Alpha-tent speelt die tijdens deze Lowlands-editie. Met de charmante zanger Torre Florim aan het front, speelt de band een ijzersterke en goed opgebouwde set.

De band moet wel oppassen dat het zijn kunstje niet te vaak uitvoert. Zo is daar de koebel, die na drie kwartier behoorlijk op de zenuwen begint te werken. Ondanks dat kleine aandachtspuntje, toch een uitstekend uurtje vermaak. (LdJ)

Crystal Fighters

Iedere zomer krijgt de hits die het verdient. Gelukkig wordt deze waardeloze zomer ietwat gecompenseerd door de hit Plage van Crystal Fighters. De band speelt halverwege zijn set al deze single. Het slaat in als een bom en alle aarzelingen worden weggenomen.

Ondanks dat de enige hit van Crystal Fighters al geweest is, houdt de band toch de mensen binnen in de snikhete Grolsch-tent. De rest van het materiaal is namelijk ook erg fijn en zeer dansbaar. Een strandfeestje was zelden zo leuk. (PO)

The Roots

De Amerikaanse groep The Roots geldt als de beste hiphopband ter wereld. Op Lowlands laat het gezelschap zien waarom zij - en alleen zij - dat predikaat mogen dragen. The Roots geeft een dampende show in een toch bloedhete Alpha-tent.

Behalve enkele eigen hits, als You Got Me en The Seed, jamt The Roots een medley aan popklassiekers bij elkaar, met onder andere Sweet Child O'Mine, Mannish Boy en Jungle Boogie. Misschien wel de beste band op heel Lowlands - in ieder geval op technisch vlak. (PO)

Bekijk alle lezersfoto's van Lowlands op de special van NUfoto

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview