De Muziek van NU.nl

Laatste update:  16 mei 2011 21:52 info

Iedere zondag zendt KX Radio tussen 12.00 uur en 13.00 uur het programma De Muziek van NU.nl uit. In dit programma komen artikelen en muziek aan bod die in de voorafgaande week op het muziekkatern van NU.nl zijn behandeld.

Sander Hoogendoorn presenteert het programma. De samenstelling ligt in handen van NU.nl-redacteur Pierre Oitmann, tevens coördinator van het muziekkatern.

KX Radio is het muziekstation van Rob Stenders. Ook Kluun, Nico Dijkshoorn, Jeroen van Inkel, Leo Blokhuis en Tim Knol hebben programma’s op KX Radio.

Klik hier om de postcasts van de uitzendingen van De Muziek van NU.nl te downloaden.


Meer KX Radio luisteren? Ga naar kxradio.nl.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview