Kinks-frontman geeft opnieuw optreden in Carré

Laatste update:  31 augustus 2010 11:34 info

AMSTERDAM - Voormalig Kinks-voorman Ray Davies geeft op maandag 1 november een concert in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam.

Foto:  Getty Images

Dat heeft concertorganisator Mojo Concerts bekend gemaakt.

Ray Davies is een van de meest succesvolle en invloedrijke Britse songwriters. Samen met zijn broer Dave richt hij in 1963 The Kinks op, waarmee hij tientallen hits scoort zoals You Really Got Me, Sunday Afternoon en Lola.

In 2006 bracht Davies zijn eerste officiële solo album Other People’s Lives uit, gevolgd door Working Mans Cafe in 2008. Op dit moment werkt hij aan een duettenalbum waarvoor hij inmiddels met Amy MacDonald, Mumford & Sons, Spoon and Frank Black heeft opgenomen.

Nadat Davies vorig jaar begeleid door een gitarist in een uitverkocht Carré stond, keert hij dit jaar terug met band.  De voorverkoop voor dit concert begint aanstaande vrijdag om 10.00 uur.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder