Lowlandstips voor de zondag volgens artiesten van zaterdag

Laatste update:  22 augustus 2010 00:55 info

BIDDINGHUIZEN - Wie kan nou beter vertellen welke artiesten je op Lowlands moet gaan zien dan artiesten zelf? FaceCulture vroeg Tim Knol, Moss, Beach House, Selah Sue, Marina and the Diamonds en Holy Fuck naar hun favorieten voor de Lowlands-zondag.

Foto:  Wenn.com

Tim Knol tipt zijn Excelsior-collega's Moss. “Ze mogen in de Grolsch tent spelen, dat is enorm gaaf voor die gasten. Dat gaan we natuurlijk even supporten.”

De Belgische zangeres Selah Sue heeft ook haar keus snel gemaakt. “Massive Attack, het is echt mijn droom om die eens live te zien."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder