Ook North Sea Jazz past programmering aan

Laatste update:  9 juli 2010 11:55 info

AMSTERDAM - Ook North Sea Jazz past aanstaande zondag de programmering aan in verband met de finale van het WK voetbal.

Foto:  Francita Rijhiner

Het jazz-festival opent zondag de deuren een half uur eerder, om 14:00 uur. De optredens van Cuby + Blizzards en Stevie Wonder, die gepland stonden tijdens en net na de wedstrijd, beginnen om 23:00 uur.

De wedstrijd wordt in verschillende zalen op grote schermen vertoond.

Eerder deze week maakte het bluesrockfestival Bospop in Weert tijdens de wedstrijd geen bands te laten spelen en de finale op grote schermen op het terrein te vertonen.

De derde dag van het jaarlijkse zomerfestival Fiësta del Sol in Eindhoven is in verband met het duel van Oranje afgelast.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview