Whitney Houston weer uitgejouwd

Laatste update:  13 mei 2010 15:05 info

AMSTERDAM - Het lukt Whitney Houston nog niet echt de harten van haar fans weer te veroveren. Na fluitconcerten in Amerika en Australië is Houston weer uitgejouwd.

Foto:  AFP

Dit keer waren het haar Duitse fans die teleurgesteld waren in de 46-jarige zangeres.

Whitney stond woensdagavond voor het eerst in elf jaar weer in Berlijn. De tienduizend bezoekers waren aanvankelijk enthousiast over Houstons concert, schrijft het Duitse Bild.

Toen de zangeres een paar ballads zong, sloeg de stemming om. "Het was beroerd. Ze werd steeds heser en moest zich door nummers als 'Saving All My Love For You' en 'I Will Always Love You' worstelen", vertelt een concertganger.

Boeren

Verder klaagden de fans over het tempo van Houston. De 46-jarige zou haar band niet bij hebben kunnen houden en minutenlange pauzes hebben genomen.

Ook Whitneys verhalen voor haar toeschouwers konden de fans niet boeien. "Het waren langdradige monologen. Vlak voor haar vertrek boerde ze zelfs in de microfoon."

Na de scheiding van Bobby Brown en het afkicken van een jarenlange drugsverslaving werkt Houston aan haar comeback.

Geen glimp

Vorig jaar verscheen haar eerste album in zeven jaar tijd, 'I Look To You'. In december begon Houston aan haar comebacktournee, maar die wordt niet al te best ontvangen.

"Er is geen glimp meer over van het vocale wonder van vroeger", concludeerde een Duitse fan na het concert in Berlijn.

Zeer tevreden

Ondanks de vele kritiek die Whitney over zich heen krijgt, is de diva zelf zeer tevreden over haar tournee.

Een woordvoerder van de zangeres zei in februari dat haar fans met volle teugen genieten van haar concerten. "Ze dansten en zongen mee met Whitney. Zij heeft de tijd van haar leven met haar fans."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder