Di-rect en Meeuwis bij 3FM Awards

Laatste update:  31 maart 2010 14:15 info

AMSTERDAM - Ook Di-rect en Guus Meeuwis geven tijdens de uitreiking van de 3FM Awards een optreden. Dit maakte Giel Beelen woensdag bekend in zijn programma op 3FM.

Foto:  Binne-Louw Katsma

Eerder werd al bekend dat onder anderen Moke, Miss Montreal en Waylon 15 april op het podium van de Gashouder in Amsterdam staan.

Daarnaast meldde de radiopresentator dat de live-uitzending van de show met een halfuur is verlengd.

De 3FM Awards zijn de jaarlijkse radioprijzen voor de beste Nederlandse popacts en -artiesten. De radiozender deelt voor de zesde keer prijzen uit in tien categorieën. Onder anderen Kane, Anouk en Caro Emerald maken dit jaar kans op de prijs.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview