Smashing Pumpkins houdt audities

Laatste update:  10 maart 2010 19:25 info

AMSTERDAM - Smashing Pumpkins-zanger Billy Corgan heeft audities in het leven geroepen om nieuwe bandleden te vinden. Corgan hoopt op die manier de lege plekken van de bassist en toetsenist te kunnen opvullen.

Foto:  ANP

Het is niet de eerste keer dat de band audities organiseert.

"We hebben drummer Mike Byrne ook via audities gevonden. Dus waarom zouden we onze deuren niet opnieuw openstellen voor iedereen die geïnteresseerd is in de plek van bassist of toetsenist?", vertelt Corgan aan het Britse muziekblad NME.

"Zoals je kan zien aan ons verleden, maakt iemands leeftijd, afkomst of achtergrond niet uit. Iedereen is van harte welkom."

Belangstellenden kunnen hun gegevens, foto's en digitale opnamen van optredens mailen naar de rockband. Aanmelden kan tot 31 maart.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie