rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Concert 50 cent afgelast wegens slechte kaartverkoop

Uitgegeven: 26 februari 2010 14:58
Laatst gewijzigd: 26 februari 2010 16:48

AMSTERDAM – Rapper 50 Cent heeft zijn concert in Ahoy, wat gepland stond op 15 maart, afgelast. Hij zou naar Nederland komen als onderdeel van zijn Before I Self Destruct World Tour, maar er was te weinig belangstelling voor het optreden.

 Bekijk video

De promotor zag zich wegens de tegenvallende kaartverkoop genoodzaakt het concert af te gelasten.

Fans die al tickets hebben gekocht kunnen vanaf maandag bij verkooppunten van Ticketservice terecht om hun kaarten in te leveren. Ze krijgen het volledige bedrag terug.

De organisatie verontschuldigt zich voor het ongemak.

© NU.nl

Overig nieuws

Cd-recensies

I Am Kloot

Het Britse trio I Am Kloot bracht deze maand het vijfde studioalbum Sky At Night uit. De sleutelwoorden: samenhang en atmosfeer.

Lees verder

Slash

“Het gebeurt gewoon, weet je.” Het is een veelgehoord antwoord van gitarist Slash: hij neemt het leven zoals het komt.

Lees verder

Gaslight Anthem

De Amerikaanse rock 'n rollband The Gaslight Anthem brak twee jaar geleden door met The '59 Sound. Met de ambitieuze opvolger American Slang doet de band een gooi naar eeuwige roem.

Lees verder

Kylie Minogue

Kylie Minogue gaf maandag een gastoptreden tijdens een concert van de Scissor Sisters.

Bekijk fotoserie

De albums van NU

De beste albums van het moment, volgens de muziekredactie van NU.nl.

1. Scissor Sisters

2. Mystery Jets

3. I Am Kloot

4. Sheryl Crow

5. The Coral

The Hoosiers

De nieuwe single van de Britse band The Hoosiers duurt maar liefst 43 minuten. Dat is een nieuw record.

Bekijk video