TMF Awards dit jaar uitgereikt in Enschede

Laatste update:  23 februari 2010 15:53 info

AMSTERDAM - De TMF Awards trekken naar het oosten. De prijzen van de muziekzender worden dit jaar uitgereikt in Enschede. Vorig jaar werden de beeldjes uitgedeeld bij de Rotterdamse Erasmusbrug.

Foto:  ANP

De awards worden zaterdag 26 juni voor de tweede keer uitgereikt tijdens een jongerenfestival, het TMF Awards Festival.

De uitreiking van de beeldjes wordt afgewisseld met optredens van nationale en internationale artiesten. Wie in Enschede op het podium staan, maakt de muziekzender binnenkort bekend.

Enschede is in zijn nopjes met de komst van het muziekevenement.

"Dit bevestigt de positie van de stad als muzikale hoofdstad van het oosten", zegt de directeur van Enschede Promotie. Ook TMF is tevreden met de Twentse stad en spreekt van 'een prachtige locatie'.

De TMF Awards worden dit jaar voor de veertiende keer uitgereikt. De eerste uitreikingen vonden nog plaats in de kantine van de muziekzender, later verhuisde het evenement naar Ahoy en de Heineken Music Hall.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview