rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Arie Ribbens treedt weer op

Uitgegeven: 2 februari 2010 09:52
Laatst gewijzigd: 2 februari 2010 09:52

AMSTERDAM - Arie Ribbens is weer klaar voor het podium. Afgelopen zomer werd bij de zanger kanker geconstateerd. In november kreeg Ribbens te horen dat hij 'schoon' was.

Nu carnaval eraan komt waagt de herstelde zanger zich weer op het podium.

"Ik voel me zo goed dat ik het aandurf", vertelt Ribbens in De Telegraaf.

"Volgende week vrijdag in Gorssel ga ik voor het eerst sinds ik ben behandeld de bühne op. Ik vind het spannend. Het is per slot van rekening al maanden geleden dat ik voor het laatst aan het werk was."

Afgevallen

"Ik ben bestraald en er is een stuk long verwijderd", legt de 73-jarige zanger uit. "In totaal ben ik wel twintig kilo afgevallen. En in plaats van ze er weer allemaal aan te eten, probeer ik mijn gewicht zo te houden. Dat zal best lastig zijn, want het eten smaakt me wel weer goed. Dat was toen ik ziek was wel anders."

© Novum

Overig nieuws

Cd-recensies

Blood Red Shoes

Steven Ansell, zanger en drummer van Blood Red Shoes, legt zijn muziek het liefst uit aan de hand van kleuren. “Ons nieuwe album heeft heel veel blauw”, zo vertelt hij aan NU.nl.

Lees verder

Stevie Ann

Exclusief op NU.nl: de nieuwe videoclip van Stevie Ann, What Goes On.

Bekijk video

De albums van NU

De beste albums van het moment, volgens de muziekredactie van NU.nl.

1. Joanna Newsom

2. Gorillaz

3. Jason Derülo

4. Alphabeat

5. Jimi Hendrix


Admiral Freebee

In verhalen en concepten achter albums gelooft Admiral Freebee niet. In februari is zijn vierde plaat The Honey & The Knife verschenen.

Lees verder

Arid

In de serie Het Verhaal Van vertellen artiesten over hoe hun werk tot stand kwam. Deze week Come On van Arid.

Lees verder

Interview Jan Smit

NU.nl sprak met de zanger over zijn nieuwe album Leef.

Bekijk video