Etta James opgenomen in ziekenhuis

Laatste update:  1 februari 2010 13:43 info

AMSTERDAM - Blueszangeres Etta James is opgenomen in het ziekenhuis. Ze lijdt aan diverse kwalen. Zo wordt ze behandeld voor een bloedinfectie, een urineweginfectie en heeft ze last van problemen bij het spreken.

Foto:  Wenn.com

De 72-jarige James werd ziek terwijl ze in een afkickkliniek zat. De zangeres zat daar vanwege een verslaving aan pijnstillers en andere medicijnen.

Haar zoon liet de Britse persdienst Reuters weten dat ze al een week in het ziekenhuis verblijft. Hij hoopt dat ze snel ontslagen wordt.

Alcohol

Etta James is vooral bekend van hits als 'At last' en 'I just wanna make love to you'. James ontwikkelde in de jaren zestig een ongezonde belangstelling voor alcohol en heroïne, en heeft menig afkickkliniek van binnen gezien.

Ze bracht in 2007 al enkele weken in het ziekenhuis door vanwege complicaties na een buikoperatie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder