rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Optreden The Who in opspraak

Uitgegeven: 3 januari 2010 14:49
Laatst gewijzigd: 3 januari 2010 14:49

AMSTERDAM - Een stichting die zich inzet tegen kindermisbruik wil niet dat The Who optreedt tijdens de Super Bowl.

Het Amerikaanse Child Abuse Watch is tegen het optreden, omdat gitarist Pete Townshend in 2003 is gearresteerd op verdenking van het bezit van kinderpornografie.

"Ik ben een fan van de band, ik ben opgegroeid met The Who. Pete Townshend is het enige probleem. En het probleem is dat hij geregistreerd heeft gestaan als zedendelinquent", licht voorzitter Evin Daly toe. "Dat geeft een verkeerde boodschap aan Amerikaanse families."

Een woordvoerder van de National Football League heeft laten weten dat het optreden van The Who gewoon doorgaat.

"De Britse politie heeft het feit geschrapt toen Townshend zich inzette voor een project tegen misbruik van kinderen", aldus de zegsman.

© Novum

Overig nieuws

Cd-recensies

Interview Jan Smit

NU.nl sprak met de zanger over zijn nieuwe album Leef.

Bekijk video

NBTD

Een drukke periode breekt aan voor electrotrio Nobody Beats The Drum. Er is een nieuwe EP, de band vertrekt voor een optreden naar Istanbul en later dit jaar tourt het collectief door Frankrijk en de VS.

Lees verder

Broken Bells

“We zijn al begonnen met het opnemen van het volgende album.” James Mercer, zanger/gitarist van The Shins, laat er geen gras over groeien.

Lees verder

De albums van NU

De beste albums van het moment, volgens de muziekredactie van NU.nl.

1. Cheryl Cole

2. Turin Brakes

3. Fun Lovin Criminals

4. Mintzkov

5. Year Long Disaster


Giovanca

Exclusief op NU.nl: de nieuwe videclip van Giovanca, Drop It.

Bekijk video

Absynthe Minded

Het eigen België is al veroverd en ook Nederland staat op het punt te zwichten voor de mix van pop, rock, jazz en folk van Absynthe Minded.

Lees verder