Eagles of Death Metal speelt op Lowlands

Laatste update:  18 augustus 2009 00:47 info

AMSTERDAM – Onder andere Eagles of Death Metal en 2manydj's zijn woensdag toegevoegd aan de line-up van Lowlands op 21, 22 en 23 augustus. Ook Beirut en Ska-P spelen op het festival.

Foto:  Wenn.com

Dat maakt de organisatie van Lowlands bekend. Daarnaast komen 2000 and One, Babylon Circus en Mad Manoush het festival opleuken.

Eerder werd al duidelijk dat onder andere Arctic Monkeys, Lily Allen, Kasabian, Opeth, Dizzee Rascal, The Whitest Boy Alive en Wilco deze zomer in Biddinghuizen zullen spelen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Artiesten brengen waardige hommage aan Bob Dylan

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder

Birdy

Hoewel de slechts 15-jarige Birdy erg succesvol is met haar debuutalbum, wil ze toch ook haar studie afmaken.

Lees het interview