Pet Shop Boys en Jamie Lidell naar Dour Festival

Laatste update:  16 april 2009 15:44 info

DOUR - De Pet Shop Boys, Jamie Lidell en Animal Collective zijn toegevoegd aan de line-up van het Belgische muziekfestival Dour. Dat maakte de organisatie donderdag bekend.

Foto:  ANP

Op het affiche van het vierdaagse evenement in het Waalse dorp Dour staan verder onder anderen 65daysofstatic, Aphex Twin, De Jeugd van Tegenwoordig, Digitalism en Dropkick Murphys.

De 21e editie van het Dour Festival heeft dit jaar plaats van 16 tot en met 19 juli.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder