Pete Doherty wil comeback The Libertines

Laatste update:  26 februari 2009 14:22 info

LONDEN - Pete Doherty wil The Libertines nieuw leven inblazen.

Foto:  ANP

De zanger doet er alles aan om oud-collega Carl Barat ervan te overtuigen weer te gaan optreden met de band, zo schrijft het Britse muziektijdschrift NME donderdag op zijn website.

''Ik draai zijn arm niet te ver om'', zegt Doherty over Barat. ''Dat neemt hij niet zo goed op.'' Maar de veelbesproken zanger van The Babyshambles, die een tijdlang een relatie had met model Kate Moss, meent het serieus met de comeback.

''Ik heb een soloplaat geschreven en opgenomen en er komt er waarschijnlijk nog een. Er zit een geweldig album van The Babyshambles aan te komen en met The Libertines gebeurt het ook in de komende jaren, hoe dan ook.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview