'Lost' van Anouk bij opening Olympische Spelen

Laatste update:  6 augustus 2008 10:35 info

AMSTERDAM - 'Lost' van Anouk is vrijdagmiddag te horen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen in Peking. Norway's Got Talent-winnaar Erlend Bratland is uitgenodigd om de ballad te komen zingen.

Foto:  NU.nl/Jane-Murray Cramm

Dat meldt de Haagse zangeres op haar website.

De 17-jarige Bratland, die het nummer coverde, scoorde een nummer één hit in Noorwegen en zorgde ervoor dat Anouk ook met de originele versie in de Noorse top tien terechtkwam. Muzieklegende Robert Wells nodigde hem uit te komen zingen tijdens het openingsconcert.

Naar verwachten stemmen anderhalf miljard mensen af op de openingsceremonie van de Olympische Spelen in Peking.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview