'Anouk moet naar Songfestival'

Laatste update:  28 juli 2008 11:20 info

AMSTERDAM - Songfestivalliefhebbers zien zangeres Anouk het liefst naar de volgende editie van het Eurovisiesongfestival gaan. Dat blijkt uit een online peiling van het Eurovisie Platform.

Foto:  NU.nl/Jane-Murray Cramm

De Haagse zangeres zou volgens de honderden mensen die hun stem uitbrachten de beste afgevaardigde zijn voor Nederland op het liedjesfestijn.

Andere artiesten die volgens de liefhebbers succes zouden kunnen hebben op het evenement zijn Within Temptation en Nick & Simon. Deze artiesten belandden op de tweede en derde plaats van de peiling. Ook VanVelzen (5), Alain Clark (8) en Ilse DeLange (9) staan in de top tien van favoriete Songfestivalartiesten.

Hind

Dit jaar vertegenwoordigde Hind Nederland op het Eurovisie Songfestival, maar zij haalde de finale niet. In de jaren daarvoor strandden ook Edsilia Rombley, Treble en Glennis Grace in de halve finale.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Artiesten brengen waardige hommage aan Bob Dylan

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder

Birdy

Hoewel de slechts 15-jarige Birdy erg succesvol is met haar debuutalbum, wil ze toch ook haar studie afmaken.

Lees het interview