. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Clipprimeur: Zuco 103 - Nunca Mais (video)

Uitgegeven: 15 mei 2008 15:07
Laatst gewijzigd: 15 mei 2008 15:59

AMSTERDAM - Van 'onze' (inter)nationale Braziliaanse trots Zuco 103 ligt sinds twee weken het nieuwe album 'After The Carnival' in de winkels. Als extra aandachttrekker voor dat aanstekelijke nieuwe album verschijnt nu de single 'Nunca Mais'. NU.nl brengt de primeur.

De band is zowel voor de opnamen van het album als voor de opnamen van de clip naar Braziliƫ gegaan. Verschillende beelden van documentairemaker Remko Dekker zijn, door Marcus & Heinz, samen met live-beelden verwerkt tot een collage-achtige sfeerimpressie.

De videoclip geeft op een bijzondere manier weer wat zich in de afgelopen 'rustige' jaren rondom Zuco 103 heeft afgespeeld met de focus op hun diverse projecten in Braziliƫ.

Beatles

Het album 'After the Carnaval' zal begin juni ook uitkomen in Frankrijk en de band zal in de voetsporen van de Beatles en de Rolling Stones op 21 juni een concert verzorgen in de beroemde mythische zaal l'Olympia in Parijs.

Deze avond word gehost door de Parijse radio FIP FM. Eerder dit jaar (maart) speelde Zuco 103, samen met de Braziliaanse Ipanemas, al in het befaamde Barbican Theatre in London. Ook speelt de band 11 juli op het North Sea Jazz Festival.

© NU.nl/Dick Hovenga

Overig nieuws

Glazen Huis

Giel Beelen, Gerard Ekdom en Annemieke Schollaardt zijn de dj’s die dit jaar vanuit het Glazen Huis in Groningen geld inzamelen voor malariabestrijding.

Bekijk fotoserie

Afscheid Ramses

Shaffy wordt maandag herdacht in theater Carré.

Bekijk fotoserie

Workshop

Instrumentenbouwer Yuri Landman geeft workshops waarbij deelnemers eenvoudig hun eigen snaarinstrument kunnen maken.

Bekijk fotoserie

Kane

Het nieuwe album No Surrender van de Haagse rockband Kane markeert het tienjarig jubileum van de band.

Lees verder

Coparck

De nieuwe plaat van Coparck zweeft tussen hoop en vrees.

Lees verder

Ellen ten Damme

Ellen ten Damme durft eindelijk Nederlandstalig te zingen.

Lees verder