Black Eyed Peas gewoon naar China

Laatste update:  30 april 2008 10:37 info

LONDEN - De Black Eyed Peas treden in juni gewoon op in China. Dat heeft producer/bandlid Will.i.am gezegd, meldt de website van de BBC.

Foto:  ANP

De artiest noemde de ongeregeldheden in Tibet weliswaar "een zooitje", maar vraagt zich af of het goed is om "een heel land te straffen".

Boycot

De band trad in 2006 ook al op in China en is vast van plan er in juni weer te staan. De Black Eyed Peas gaan niet in op oproepen om China te boycotten wegens de slechte mensenrechtensituatie.

"Als Amerika echt iets wil doen, dan moeten ze stoppen met het importeren van producten uit China." En: "Als je China boycot, wanneer gaan ze dan Amerika boycotten voor wat we doen in Irak?"

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Whitney Houston

Zaterdagavond overleed de Amerikaanse zangeres Whitney Houston op 48-jarige leeftijd.

Bekijk video

Lees verder

Optreden Bowie

Zanger David Bowie zou tijdens de opening van de Olympische Spelen optreden met de Portugese fadoster Mariza.

Lees verder

Hamel

Wouter Hamel en zijn band verhalen in het theater over een fascinerende wereldreis.

Lees de recensie

Sting

Sting trad dinsdagavond op in een uitverkochte HMH in Amsterdam. Hij speelde relatief weinig hits, maar wel veel fanfavorieten.

Lees de recensie

McCartney

Ex-Beatle Paul McCartney heeft een groot deel van zijn albums van muziekdiensten als Spotify en Rhapsody laten verwijderen.

Lees verder