Syb van der Ploeg brengt eerste solosingle uit

Laatste update:  9 januari 2008 22:58 info

AMSTERDAM - Syb van der Ploeg is druk bezig met zijn solocarrière. De voormalige voorman van De Kast heeft een platencontract getekend bij de Friese platenmaatschappij Foreign Media Music en brengt op 1 februari zijn eerste solosingle 'Als ik jou zie' uit.

Foto:  ANP2

De Fries voelt zich erg thuis bij zijn platenmaatschappij. "Het gevoel is erg goed en iedereen heeft er ontzettend veel zin in."

In maart moet het debuutalbum 'Heilig vuur' van Van der Ploeg in de winkels liggen. Ter promotie van zijn nieuwe Nederlandstalige cd trekt hij nu al langs 36 Nederlandse theaters met de theatertoer 'Alles uit de Kast en meer'.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview