. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Kerstliedjes ruilen met Sufjan Stevens

Uitgegeven: 12 november 2007 23:05
Laatst gewijzigd: 13 november 2007 09:49

AMSTERDAM - Samen met het platenlabel Asthmatic Kitty heeft Sufjan Stevens een unieke wedstrijd bedacht waarbij je eigenaar kan worden van je eigen Sufjan-kerstnummer.

Het platenlabel heeft hiervoor een website in het leven geroepen waarbij iedereen een zelfgecomponeerd kerstliedje kan insturen.

Hoofdprijs

De eigenaar van de allerbeste inzending mag als hoofdprijs zijn of haar compositie ruilen tegen een van Sufjan Stevens. Hij zal dit nummer vervolgens opnemen, terwijl de winnaar alle rechten krijgt van een Sufjan-nummer. Dit nummer mag voor alle doeleinden worden gebruikt.

Je kunt het exclusief op je eigen website zetten of het verkopen aan een filmmaatschappij of reclamebureau. Hierbij gaan alle royalties naar de nieuwe eigenaar.

Spelregels

Op de website staan ook alle spelregels van deze wedstrijd. Bovendien zijn op de site ook de nummers van Sufjan Stevens' briljante kerstbox te beluisteren. Het lijkt allemaal nog vroeg, maar over zes weken is het al kerstmis.

© NU.nl/Marco Démoet

Overig nieuws

De albums van NU

De beste albums van het moment, volgens de muziekredactie van NU.nl.

1. Caro Emerald

2. Midlake

3. Tindersticks

4. Black Box Revelation

5. Los Campesinos!

10 jaar Kane

Kane is jarig. De band bestaat inmiddels tien jaar, en dat wordt gevierd met het vijfde studioalbum No Surrender.

Lees verder

Want Want

Vorige maand nog op Noorderslag, nu de clipprimeur van de Nederlandse band Want Want op NU.nl: Heleen.

Bekijk video

Stereophonics

De Britse band Stereophonics gaf zaterdagavond een optreden in de Heineken Music Hall in Amsterdam.

Bekijk fotoserie

Midlake

In 1999 begon een groep jazzstudenten de band Midlake. Op het derde album is de jazz zo goed als verdwenen, maar maakt de band subtiele folknummers.

Lees verder

Ignite

Weinig bands zijn zo politiek geëngageerd als de Amerikaanse hardcoreformatie Ignite. Met zanger Zoltan "Zoli" Téglás voorop, trekt het zestal uit Californië ten strijde tegen onrecht.

Lees verder