Maaike wint 'So you wannabe a popstar'

Laatste update:  28 oktober 2007 11:16 info

AMSTERDAM - Maaike heeft zaterdagavond de finale gewonnen van 'So you wannabe a popstar'. De jonge zangeres versloeg in de finale van de talentenjacht haar rivale Tess.

Foto:  ANP

Van Erik Hulzebosch, die eerder dit jaar de eerste editie van de SBS-show won, kreeg ze het eerste exemplaar van haar debuutsingle 'Don't look for me' uitgereikt.

Platencontract

De 17-jarige blondine ging eveneens naar huis met een platencontract. Haar single kon direct na de uitzending al via de website van de zangshow worden gedownload.

Maaike treedt op 8 december samen met de afvallers van 'So you wannabe a popstar' op in de Amsterdamse Heineken Music Hall. Ook Hulzebosch is bij het concert van de partij.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Cd-recensies

Santana levert geïnspireerd snarenspel

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

'EK-hit 2012'

Wolter Kroes heeft een EK-single opgenomen met Yes-R en Ernst Daniël Smid. Volgens Kroes wordt het de EK-hit van 2012.

Lees het interview

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Triggerfinger

De Belgische rockband Triggerfinger praat met NU.nl over zijn nummer 1-hit I Follow Rivers en over de internationale interesse voor de band.

Lees het interview

VanVelzen

Zanger Roel van Velzen vertelt tegen NU.nl hoe het gezinsleven van invloed is op zijn muzikantenbestaan.

Lees het interview