Ex-vrouw Jackson 'gaf ouderschapsrechten niet op'

Laatste update:  15 juli 2009 06:16 info

LOS ANGELES -Michael Jacksons ex-vrouw Debbie Rowe ontkent dat zij de ouderschapsrechten over haar kinderen met de King of Pop opgeeft in ruil voor miljoenen euro's. Dat heeft een advocaat van Rowe dinsdag laten weten.

Foto:  ANP

De New York Post schreef deze week dat Rowe akkoord is gegaan met het opgeven van haar ouderschapsrechten in ruil voor een cheque van ongeveer 3 miljoen euro.

Haar advocaat zegt nu in een brief aan die krant dat ze de rechten 'niet heeft opgegeven en wil opgeven'. Ook wil Rowe geen geld ontvangen buiten de alimentatieregeling om die ze met Jackson overeengekomen is, aldus de advocaat.

Prince Michael Jr

Rowe was van 1996 tot 1999 getrouwd met Michael Jackson en is de moeder van zijn twee oudste kinderen, Prince Michael Jr. (12) en Paris (11).

Zowel Katherine Jackson, de 79-jarige moeder van de King of Pop, als Rowe eist de voogdij over Michael Jacksons drie kinderen op. Volgende week vindt er een hoorzitting plaats over de voogdij van de kinderen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Michael Jackson nieuws

Eerder

Jackson-beeld

Madame Tussauds in Londen heeft het 13e wassenbeeld van Michael Jackson onthuld.

Bekijk video

Dienst Michael Jackson

Een overzicht van de belangrijkste momenten van de herdenking van Michael Jackson is terug te zien bij Zie.nl.

Bekijk video's

Herdenking

Niet alleen in Los Angeles, maar over de hele wereld wordt Michael Jackson dinsdag herdacht.

Bekijk fotoserie

Eternal Moonwalk

Als eerbetoon aan de King of Pop maakten enkele fans een website met de Eternal Moonwalk.

Jackson-eerbetoon

Vele mensen woonden donderdag het eerbetoon voor Michael Jackson bij in Paradiso.

Bekijk lezersfoto's op NUfoto.nl