Gepubliceerd: 
Laatste update: 
28 augustus 2012 09:53
28 augustus 2012 14:44

'Veronica-presentatrice mishandeld in Thailand'

AMSTERDAM - Presentatrice Veronica van Hoogdalem is maandagavond gewond geraakt tijdens opnames van haar nieuwe Veronica-programma Veronica Goes Couchsurfing in Thailand. 

Foto:  NU.nl/Rens van Velsen

Op Twitter meldt ze dat zij en haar hele team zijn 'afgetuigd' op het eiland Koh Samui.

Op foto's is te zien dat Veronica schrammen en plekken heeft op haar voet en been.

Op dinsdagmiddag liet de presentatrice echter weten dat zij en haar team in orde waren. Ook plaatste ze een foto waarop ze lachend met een kickboxer een demonstratie uitvoert.

Van Hoogdalem reist voor het Veronica-programma rond door Thailand. Ze slaapt bij de plaatselijke bevolking en gaat onvoorbereid op stap. Mede-presentatoren Tim Haars en Saar Koningsberger bezoeken andere delen van de wereld.

Door: Novum  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Eerdere berichten

Eerder

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Nieuwsuur

Het dagelijkse nieuws- en actualiteitenprogramma Nieuwsuur heeft in Dominique van der Heijde een nieuwe politiek duider. Ook is het programma in 2014 op zondag te zien.

Nieuwsuur op zondag
Nieuw politiek duider