Gepubliceerd: 
Laatste update: 
22 juni 2012 10:27
22 juni 2012 10:34

Samenwerking talkshows VARA en EO rond verkiezingen

AMSTERDAM - De EO en de VARA maken in september een verkiezingsprogramma, afwisselend gepresenteerd door de duo's Pauw & Witteman en Knevel & Van den Brink.

Foto:  Novum

Het programma 1 Voor de Verkiezingen wordt vanaf één locatie uitgezonden, dat maakten de omroepen vrijdag bekend. Welke locatie dat zal zijn is nog niet bekend.

De precieze opzet van het programma rond de Tweede Kamerverkiezingen op 12 september wordt nog uitgewerkt.

Zo is nog niet bekend of het, zoals de talkshows Knevel & Van den Brink en Pauw & Witteman, een talkshow wordt met gasten vanuit een studio, of dat voor een andere opzet wordt gekozen, aldus een woordvoerder van de VARA.

Na verkiezingen

Zeker is dat de show van Andries Knevel en Tijs van den Brink en Jeroen Pauw en Paul Witteman doorloopt tot in de week van Prinsjesdag op 21 september, dus na de verkiezingen.

De omroepdirecteuren van VARA en EO noemen de samenwerking tussen de "twee geprofileerde duo’s" uniek.

1 Voor de verkiezingen wordt vanaf 3 september drie weken lang elke werkdag uitgezonden om 23.00 uur op Nederland 1.

Door: NU.nl/ANP
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (101)

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties