Nog een keer meeleven met As The World Turns

Laatste update:  21 februari 2012 08:30 info

AMSTERDAM - De laatste aflevering van de Amerikaanse soap As The World Turns is dinsdagavond te zien op RTL8.

Foto:  NU.nl/Anneke Visser

Na 13.858 afleveringen valt het doek voor de soap. Liefhebbers kunnen niet langer meeleven met de avonturen van Lily, Holden, Jack en andere inwoners van het plaatje Oakdale.

Sinds de oprichting van RTL4 in 1990 is de soap op de Nederlandse televisie te zien. Het is daarmee de langst lopende soap in Nederland. Vorig jaar keken 219.000 mensen gemiddeld per aflevering naar de serie, die drie keer per dag op tv is, bij RTL4 en RTL 8.

Het merendeel van de kijkers was vrouw (80 procent) en 54 procent van hen was tussen de 35 en 64, blijkt uit gegevens van de Stichting KijkOnderzoek.

Afgelopen weekeinde konden de soapliefhebbers tijdens afscheidshows in Hilversum enkele acteurs uitzwaaien. Ook keken de trouwe fans samen naar de twee laatste afleveringen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Kritiek op NOS

Telegraaf Media Nederland, de Volkskrant en NU.nl pleiten voor beperking van de activiteiten van de publieke omroep. Met name de site van de NOS wordt gezien als grote marktverstoorder.

Lees meer