'Dolfje Weerwolfje wordt tv-serie'

Laatste update:  6 januari 2012 14:32 info

AMSTERDAM - De Nederlandse familiefilm Dolfje Weerwolfje trekt ook bekijks in het buitenland. Producenten in Canada en Frankrijk willen een Engelstalige tv-serie over het blonde weerwolfje maken, laat producent Bosbros vrijdag weten.

De potentiële partners benaderden Bosbros na het zien van de filmtrailer. De onderhandeling zijn vrijdag van start gegaan.

Dolfje Weerwolfje is gebaseerd op de gelijknamige kinderboekenserie van Paul van Loon, waarin de kleine Dolf op de nacht van zijn zevende verjaardag ontdekt dat hij in een weerwolfje kan veranderen.

's Nachts beleeft hij allerlei avonturen om 's ochtends doodmoe in zijn bedje te kruipen en weer wakker te worden als normaal jongetje.

De film heeft sinds de première eind november ruim tweehonderdduizend bezoekers getrokken en is nog in de Nederlandse bioscopen te zien.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Kritiek op NOS

Telegraaf Media Nederland, de Volkskrant en NU.nl pleiten voor beperking van de activiteiten van de publieke omroep. Met name de site van de NOS wordt gezien als grote marktverstoorder.

Lees meer